My Rodzinę Fajną Mamy

Festyn "My Rodzinę Fajną Mamy" to święto dla całej rodziny. Tego dnia tworzymy miejsce do aktywnego i kreatywnego spędzenia czasu w najlepszym towarzystwie, jaka jest rodzina. Tutaj każdy uczestnik czuje się jej częścią.
Przygotowaliśmy moc atrakcji. Sołectwo Świętajno jak co roku zachwycało przepysznymi smakołykami. Ich stoisko pachniało serwowanymi przekąskami i słodkościami, a uśmiech wprawiał w dobry nastrój każdego. Pod namiotem Klubu ABC Scrabble uczestnicy festynu mogli nauczyć się tej gry, podszkolić swoje umiejętności. Grając w Scrabble, mamy możliwość poznawania całkiem nowych dla nas słów i ich znaczeń. To rozwijające zajęcie sprawdza się zarówno dla dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat wyrazów, ale także dla starszych graczy pragnących poszerzać swoją wiedzę. Zdobywanie umiejętności językowych w przyjemny sposób wpłynie na inne sfery. Swoje stoisko miała również Gminna Biblioteka Publiczna w Świętajnie, na którym przeprowadzała zabawę z zagadkami, w której odpowiadając na pytania wygrywało się książkę. W ten sposób udało się puścić w obieg 150 książek - niech dobrze służą i będą propozycją na relaks w wakacyjnych podróżach. Dodatkowo uczestnicy mogli stworzyć zakładkę do książki oraz pokolorować liczne obrazki. Uczestnicy festynu wzięli również udział w warsztatach tworzeni żelowych świec. Warsztaty przypadły im do gustu, kolejka do zajęć nie malała. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska służb mundurowych, malowania buziek, tworzenia tatuaży, skręcania balonów. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni i placu zabaw. Wszyscy, mali czy duzi wzięli udział w animacjach i każdy z pewnością bawił się znakomicie.
Mamy także dobre wiadomości dla miłośników jazdy na deskorolkach, rowerach czy rolkach. Zakończyła się budowa pumptracku. Oficjalne otwarcie miało miejsce podczas wydarzenia „My Rodzinę Fajną Mamy”.
Dziękujemy za Wasze zainteresowanie.

My Rodzinę Fajną Mamy

Utworzono dnia 04.09.2023, 09:15