Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu (karta zgłoszenia)

Załącznik nr 1

Konkurs na Najpiękniejszą Marzannę

Karta Zgłoszenia

 

Prosimy WYPEŁNIĆ CZYTELNIE

 1. Imię i nazwisko twórcy (dziecka)

  ....................................................................................................................................................

 2. Imię i nazwisko rodzica/opiekuna

  …................................................................................................................................................

 3. Kontakt telefoniczny .................................................................................................................

 4. Adres .........................................................................................................................................

 

Informuję, że zapoznałam się z Regulaminem Konkursu na Najpiękniejszą Marzannę i jestem świadom-a/-y, że:

 1. Administratorem moich danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie, ul. Młodzieżowa 2, 12-140 Świętajno.

 2. Przekazane dane osobowe będą wykorzystane do przeprowadzenia ww. Konkursu oraz do wykonywania zadań Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie.

 1. Dane jakie będą przetwarzane przez Administratora to dane osobowe zwykłe.

 2. Przekazane dane będą udostępnione podmiotom współpracującym z GOK Świętajno w zakresie krzewienia kultury. Dostęp do danych będą miały również podmioty współpracujące z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Świętajno w zakresie obsługi technicznej działania Ośrodka.

 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu promocji i budowania pozytywnego wizerunku Organizatora i współorganizatorów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, przypominamy, że może ona zostać wycofana w każdym momencie. Dane osobowe mogą być udostępniane na portalach internetowych oraz mediom regionalnym i ogólnopolskim.

 4. Osoba, której dane dotyczą ma prawo: dostępu do swoich danych, sprostowania swoich danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 5. Państwa dane nie będą służyły do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. Wyrażam zgodę na:

 • Nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku w formie fotografii w ramach sesji fotograficznej z rozdania nagród z ww. Konkursu organizowanego przez GOK Świętajno.

 • Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć, nieograniczone w czasie korzystanie i rozporządzanie nimi, a w szczególności: publiczne ich wykorzystanie w celach marketingowych, promocyjnych i reklamowych przez Organizatorów wydarzenia.

 

...........................................................................

data, podpis rodzica/opiekuna

 

Zegar

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

DANE KONTAKTOWE

Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie

ul. Młodzieżowa 2

12-140 Świętajno

tel.: 508 445 116

e-mail: gokswietajno@op.pl

e-doręcznia: AE:PL-73243-13723-FAVUI-34