Kolejne zajęcia kreatywne za nami. Tym razem ze wstążek i kolorowych koralików uczestnicy tworzyli spersonalizowane bransoletki 

Zobaczcie jak świetnie im poszło 
Na koniec relaksowaliśmy się przy kolorowance po numerach. To był miło spędzony czas 

