Drugie i niestety ostatnie już spotkanie kulinarne w Piasutnie za nami. Dzisiaj wspólnie ugotowaliśmy leczo 


oraz kaszotto z pieczarkami i jarmużem
Wielkie podziękowania dla pani Eweliny Szablak za przeprowadzenie zajęć

Wszystkie potrawy były znakomite
Zajęcia w ramach zadania „Razem kulturalnie, kulinarnie i kreatywnie” Kultura Interwencję, Edycja 2024, Narodowe Centrum Kultury

